לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

הכנות אחרונות לפני החופשה

סידורים אחרונים שיש לקחת בחשבון לפני חופשה בלונדון

מיליוני תיירים פוקדים את רחובות לונדון מדי שנה ואין ספק שמדובר על אחת הערים המוכרות בעולם, אבל יש עדיין כמה דברים שכדאי לדאוג להם לפני שעולים על טיסה. החל מביטוח ועד כרטיסים לאטרקציות – הנה הטיפים החשובים

לונדון היא ללא ספק אחת הערים המפורסמות בעולם. מלבד העובדה שמדובר על יעד תיירותי מוביל אליו מגיעים מיליוני אנשים מדי שנה, לונדון היא גם מרכז תרבותי, כלכלי, מסחרי ואופנתי של העולם המערבי.

להגיע מוכנים ולטייל בלונדון

כתוצאה מכך, חלקנו מרגישים שהם מכירים היטב את לונדון למרות שמעולם לא ביקרו בה. אפילו כאלה שכבר בילו בלונדון לא תמיד מצליחים להבין את העוצמה של העיר ואת המשמעות של הגודל. חופשה בלונדון דורשת היערכות מתאימה. את הסידורים האחרונים עושים לפחות כמה שבועות לפני הטיסה, כדי למנוע עוגמת נפש ובזבוז זמן.

ביטוח, אקלים ולבוש

מומלץ להתחיל ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ולוודא שהוא מתאים לאופי החופשה ולגיל הממוצע של בני המשפחה. ביטוח נסיעות יעניק פיצוי במקרה של נזק לכבודה ולמזוודות, והוא גם מבטיח שקט נפשי עבור הורים לילדים. הביטוח חיוני אפילו ביעדים קרובים ומערביים כמו לונדון והוא ללא ספק משתלם מבחינה כלכלית.

ישראלים שנוסעים ללונדון לא זקוקים לאשרת כניסה ומומלץ להגיע בעונות המעבר. אפריל עד ספטמבר נחשבים לחודשים הנוחים ביותר לטיול, לעומת יולי ואוגוסט שבהם בריטניה כולה מוצפת תיירים והעומס ניכר בעיקר במקומות הבילוי המרכזיים. המרת כסף לסטרלינג (ולא יורו) עדיף לעשות בארץ ובבנק הדואר, כי בלונדון עצמה יגבו מכם עמלות גבוהות.

מבחינת סידורי לבוש, יש להיערך לגשם בכל תקופה שבה מגיעים ללונדון. אפשר לשים במזוודה או בתיק צד מעיל דק ומטרייה מתקפלת, או לרכוש מטריה באחת החנויות אחרי הנחיתה בשדה. ביקור בלונדון בחורף מחייב מטבע הדברים לבוש עבה יותר ולפחות 3 שכבות.

בחירת אטרקציות ורכישת כרטיסים

אחרי שתרכשו ביטוח נסיעות מתאים לפי תאריכי הטיסות והחופשה, תוכלו לעבור לשלב של תכנון האטרקציות. בחרו אטרקציות שמתאימות לגיל הממוצע של בני המשפחה ולמשך הזמן שאתם עומדים לבלות בלונדון. אמנם קל יחסית להתנייד בתוך לונדון כי יש מגוון רחב של אמצעי תחבורה ציבורית נוחים, אבל חבל לבזבז זמן בנסיעות.

בחירת אטרקציות לטיול הראשון בלונדון שונה מזו שתבצעו בטיול השני או השלישי, עם זאת, בסופו של דבר מה שחשוב היא שביעות הרצון שלכם. בחרו אטרקציות לפי הטעם האישי וקבלו המלצות מחברים או בני משפחה. השתמשו גם במידע שמופיע באתרי האינטרנט ואל תתביישו לשאול ברשתות החברתיות.

במידה ואתם מתכננים לצפות במשחק כדורגל של אחת מהקבוצות המקומיות בלונדון, תצטרכו לשריין כרטיסים מראש. נסו גם לרכוש כרטיסים להצגות באתרי האינטרנט ולהגיע איתם מודפסים. בנוסף, השאירו מספיק זמן ומצב רוח לשופינג לוהט ואופנתי.
 

תגובות באתר: (0)
קטגוריות