לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

לונדון בלילה

חיי לילה בלונדון – בין הפאב השכונתי לתיאטרון המלכותי

כאשר השמש שוקעת אפשר לנוח מההליכה, ולהנות מחיי הלילה של העיר. הצגות תיאטרון הן אחת האטרקציות הגדולות של העיר - בכל רחביה פזורים תיאטראות רבות ובהם מוצגות לאורך כל ימות השנה הצגות איכותיות אשר מועלות על ידי להקות תיאטרון מקצועיות, פרי מיטב היוצרים.

כמו כן, לונדון ידועה בהיותה עיר בעלת תרבות פאבים מפותחת – בכל קרן רחוב ניתן למצוא פאב מקומי אליו נוהרים תושבי הסביבה ובו בירות איכותיות (פעמים רבות נרקחות במקום עצמו). בנוסף, ברחבי לונדון ניתן למצוא מועדוני לילה רבים, בהם ניתן להנות ממוסיקת ריקודים, משקאות איכותיים והתחברות לצעירים.

אז..... צאו לבלות בלונדון בלילה בכל יום ועונה בשנה, כי לונדון בלילה תמיד מרגשת ומהנה. לונדון מציעה מבחר פעילויות ואטרקציות בלילה, כך תוכלו למשל לצאת לשייט במורד נהר התמזה, ובו בזמן להתרשם מהתאורה שמאירה את הגשרים בלונדון, בית הפרלמנט, הביג בן, לונדון איי ושאר המבנים המודרניים והעתקים.

כמו שכבר הבנתם, הלילות בלונדון הן חוויה בפני עצמה, שאפשר להתחיל בחוויה קולינארית באחת מה - מסעדות בלונדון,  בפאב שכונתי או ללכת לאזור הסאות' בנק  האופנתי שעל גדות נהר התמזה, ולצאת לסיבוב  על הלונדון איי ("העין של לונדון" – גלגל הענק הגדול ביותר בעולם).

את הביקור בלונדון איי מומלץ לעשות קרוב לשקיעה וכך להרוויח ולראות את הנוף של השקיעה ושל לונדון המוארת בשעות החשיכה, אין דבר רומנטי יותר ממראות העיר הקסומים מגובה רב! ולגימת שמפניה צוננת.

להשלמת הבילוי הלילי שלכם  – צאו לארוחת ערב רומנטית לאור נרות, ולאחריה לכו לבלות באחד ממועדוני הלילה המפורסמים של לונדון. אחד המקומות הרומנטיים והמרתקים ביותר בלונדון הוא קוונט גרדן, שפרט להיותו אחד האזורים האופנתיים ביותר בעיר, הוא משמש גם כמקום משכנו של בית האופרה המפורסם, בו תוכלו ליהנות מאופרה רומנטית בארץ התיאטרון של לונדון.

1
קטגוריות