לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

לונדון עם ילדים

לונדון עם ילדים - מסע חוויתי של אגדות וסיפורים

נוסעים לחו"ל - אנגליה עם ילדים, לונדון עם ילדים זהו לא סתם טיול, זהו מסע חוויתי, מסע קסום למקום של אגדות וסיפורים, טירות, ארמונות, מצודות, אבירים, נסיכים ונסיכות, פיטר פן, במסע לילי מעל גגות לונדון, לכיוון ארץ לעולם לא. מרי פופינס, המטפלת החביבה שיודעת לעוף עם מטריה גדולה.

101 כלבים דלמטים, סיפור אהבה שמתחיל בריג'נט פארק בלונדון. סיפורי שרלוק – הולמס, תעלומות ופתרונות – שרלוק הולמס בלש מספר אחד פותר כל תעלומה. הארי פוטר , הילד והקסמים – סיפורים מרתקים על כשפים וקסמים. גי'מס בונד, סוכן הוד מלכותה – סוכן שנשלח להציל את הממלכה הבריטית כשהוא מצויד במיטב הטכנולוגיה. ואוו...... מאות רבות של סיפורים ואגדות נולדו בבירת אנגליה, לונדון, בואו נצא למסע מרתק – לונדון עם ילדים.

טיול משפחתי הופכת לחוויה לכל החיים, הילדים לא יזכרו אם קנינו להם משחקים, צעצועים, בגדים וכד'... אבל טיול משפחתי עם ילדים, תגבש את המשפחה ותהפוך עבורם לזיכרון ילדות אותו הם ייקחו איתם לכל החיים, תמיד הם ייספרו על החוויות מהטיול שלהם, גם לדורות הבאים.

לונדון עם ילדים – לאן אפשר ללכת

נסיעה לטיול עם ילדים חייבת להיות מתוכננת בקפידה, צריך לארגן את המסלול, צריך לארגן תקציב, צריך לקחת ציוד לילדים – לונדון עם ילדים פותחת עבורנו חלון ענק של אפשרויות, החל מטיולים רגליים בעיר, בגנים, בפארקים המדהימים ועד לרשימת אטרקציות ומוזיאונים ארוכה מאוד כדוגמת : מוזיאון השעווה של מאדם טוסו, שייט על נהר התמז'ה, העין של לונדון, גן החיות של לונדון, מוזיאון המדע, לגו לנד, טקס החלפת משמר המלכה ועוד.... אז למה אתם מחכים לונדון עם ילדים כן מחכה לנו.

1
קטגוריות