לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

מוזיאונים בלונדון

תרבות מיוחדת במינה

מוזיאונים בלונדון הם אחת ההוכחות להיותה של לונדון מרכז תרבות עולמי, בימינו אנו כמו  במשך מאות שנים בעבר, עוד מלפני ימי האימפריה הרומית. ברחבי לונדון ניתן למצוא מאות מוזיאונים, על כל נושא ובכל סדר גודל – החל ממוזיאונים פינתיים המתמקדים בהיסטוריה או אמנות מקומית (לעיתים בסדר גודל של רחוב או שכונה) וכלה במוזיאונים לאומיים, כמוזיאון המדע, המוזיאון הבריטי, ועוד.

ניתן למצוא מוזיאונים בלונדון המתמקדים בתרבות פופולארית (כמוזיאון השעווה של מאדאם טוסו, מוזיאון שרלוק הולמס ועוד), ומוזיאונים המתמקדים בנושאים אקדמאיים ומדעיים, כמוזיאון המדע, מוזיאון התחבורה ועוד. חשוב לציין כי תיירים רבים אשר כללו מוזיאונים בלונדון בתוכנית הטיול שלהם מספרים כי נאלצו לשנות את תוכניותיהם, מאחר והם מצאו עצמם מטיילים במוזיאון זמן רב יותר ממה שציפו, ולכן מומלץ להקדיש לטובת מוזיאונים בלונדון מספר ימים בתוכנית הטיול.

 

1
קטגוריות