לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

מיס סייגון

כתובת: , לונדון

המסוק אשר המריא מהווסט אנד שב ונוחת נחיתה מחודשת.

כן, המחזה הרומנטי, הרגיש והכה נוגע ללב "מיס סייגון" (Miss Saigon) שב וחוזר לאחר כעשר שנים של הפסקה. המחזה המופלא מספר על חיבור בין מזרח ומערב, מראה שלאהבה אין גבולות של מקום וזמן ושרגש חזק נשאר בלב גם לאחר שנים. הסוף שלו רק מעצים עוד יותר את הריגוש ואת החוויה שעימה יוצא הצופה.

להבטיח כרטיסים להצגה מייס סייגון במחיר הטוב ביותר לחצו כאן >>
 

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

אהבה קצרה לכל החיים

מיס סייגון (Miss Saigon) הוא רומן אפי הנודד מויטנאם לארה"ב ולאחר מכן מגיע גם לבנגקוק. מלחמת ויטנאם היתה קרקע פוריה ליצירה של מחזות, סרטים וספרים. אחד הבולטים בהם הוא "מיס סייגון". הוא מספר על מפגש אקראי בין רקדנית ויטנאמית במועדון לבין חייל אמריקאי שעמד לשוב לארצות הברית וחגג באותו המועדון עם סיום המלחמה.

המפגש שלו עם קים, הרקדנית מהמועדון היה אמור להיות כמו מפגשים רבים מהסוג הזה, מפגש חד פעמי וקצר, אך ההתאהבות שלהם זה בזו גרמה לכל העלילה להשתנות, כך גם טאם, הילד נולד בעקבות המפגש הזה.

למרות הקשר שנוצר, כריס, החייל אמריקאי חוזר לביתו ושם גם בונה חיים חדשים, נושא אישה בשם אלן, אך הגורל מזמן לו שוב מפגש עם קים שברחה עם בנה לבנגקוק. הדבר קורה כאשר נודע לכריס שיש  לו ילד מקים. כאן נקרע כריס בין קים שרוצה חיים חדשים לה ולבנה בארה"ב לבין אלן שמוכנה רק לתמוך בהם כספית מרחוק.

הסוף הטרגי נוצר כאשר קים מגלה שלא תוכל לבוא עם בנה לארה"ב ויורה בעצמה רק בכדי ליצור לבנה חיים חדשים עם כריס שכעת יהיה חייב לקחת אותו תחת אחריותו.

רגש ואנושיות מול סיטואציה אכזרית

מיס סייגון לוקחת אותנו אל הסיפורים הקטנים שמעבר למלחמה. בכל מלחמה אנו מכירים את הצד האכזרי, המלחמתי, הכוחני, את המאבקים בין הצדדים. הצדדים הם כמובן גופים גדולים- מדינות.

איש כמעט שלא טורח לספר לנו את הסיפורים הקטנים והאנושיים שנוצרים בצילן של המלחמות. עם זאת, אנשים מחפשים את הסיפורים האלה. סיפורים אלה מראים שישנה גם שפיות לצד הדבר המלחמה או שכמו במחזה הזה, מראה עד כמה מלחמה יכולה ליצור סיפורים מלאי אנושיות ורגש שיכולים להגמר גם באופן טרגי.

במחזה הזה הלכו היוצרים אלן בובליל וקלוד מישל שנברג עם הדרמה עד הסוף, לא פחדו להראות את האהבה שנוצרת גם לצידם של ניגודים ונסיבות שההתאהבות בצילן היא כביכול בלתי אפשרית ואת ההקרבה של האם רק בכדי שלבנה יהיו חיים טובים יותר.

במחזה ישנו שילוב בין משחק יפהפה, מוזיקה נהדרת של שירים שחלקם חודשו, יחד עם תפאורה ואורות מרשימים ויוצרי דרמה וכמובן סיפור, סיפור אהבה פשוט בין שני אנשים אשר מסתבך מול המציאות האכזרית ששניהם נאלצים להתמודד איתה.

להבטיח כרטיס להצגה במחיר הטוב ביותר לחצו כאן >>
 

המלצות על מיס סייגון:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות