לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

קבוצת הכדורגל ארסנל

כתובת: , לונדון

קבוצת ארסנל- התותחנים

קבוצת ארסנל הוקמה עוד לפני שהוקמה הליגה האנגלית- בשנת 1886. הקימו אותה עובדים במפעל החימוש רויאל ארסנל שבדרום לונדון. לאחר מכן המועדון עבר לשכונת הולווי בצפון והיום הקבוצה מזוהה עם צפון לונדון ולכן נמצאת ביריבות מתמדת עם קבוצת טוטנהאם הממוקמת אף היא בצפון העיר.

בנקודת מבט רחבה יותר, לארסנל יריבות עם קבוצת מנצ'סטר יונייטד עימה היא התמודדה פעמים רבות על האליפות, יריבות שהתחזקה במיוחד בתחילת שנות האלפיים ולכן היום צפיה במשחק של ארסנל מול מנצ'סטר יונייטד דומה ליציאה להרפתקה ממש.

להזמנת כרטיסים און-ליין למשחקים של ארסנל >>

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
שלח לחבר הדפס
X

הישיבה בסמוך לאוהדים המשולהבים של שתי הקבוצות. שחקני קבוצת ארסנל מכונים הגונרס או התותחנים. זאת גם בשל המקום ממנו החלה הקבוצה וגם בשל זכיותיהם הרבות באליפויות השונות. במהלך שנות קיומה ידעה ארסנל עליות ומורדות ותחילת הדרך לא היתה כלל פשוטה עבורה, כולל עמידה על סף פשיטת רגל של המועדון, אך הקבוצה הצליחה לעמוד על הרגליים.

להזמנת כרטיסים און-ליין למשחקים של ארסנל >>

כניסתו של מאמן חדש, ארסן ונגר ב- 1996 הביאה את הקבוצה לסדרה של הצלחות. לראשונה בתולדות הקבוצה אימן אותה מאמן שאינו מן הממלכה המאוחדת. שיטות עבודה שונות שהביא עימו יחד עם מספר שחקנים זרים הביאו לסדרה של נצחונות- בעונת 2003/4 זכתה הקבוצה בכמה עשרות נצחונות רצופים ללא כל הפסד ביניהם! לקבוצת ארסנל מועדוני אוהדים רבים בכל רחבי העולם וכרטיסים למשחקי הקבוצה הם מבוקשים תמיד כך שמומלץ לרכשם ברכישה מוקדמת.

המלצות על קבוצת הכדורגל ארסנל:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות