לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

קונצרטים בלונדון

להנות ממוזיקה קלאסית בעיר לונדון

לונדון היא אחת מבירות התרבות בקנה מידה עולמי, במיוחד בתחום המוזיקה. לונדון חיה ונושמת מוזיקה לסוגיה. מתקיימים בה פסטיבלי מוזיקה מכל הסוגים, הופעות חיות בסגנון רוק, פופ וגם ניתן בה מקום של כבוד למוזיקה הקלאסית.

בלונדון ישנם מספר מוסדות תרבות אשר מוזיקה קלאסית מהווה חלק חשוב מהם והם מציעים שפע של מופעי מוזיקה קלאסית: קונצרטים בלונדון, אופרה בלונדון, קונצרטים המשלבים מוזיקה קלאסית ומחול ועוד.

בלונדון לא צריך לבחור- יש בה הכל מהכל. ממוזיקת מטאל ומוזיקת עולם ועד קונצרטים של מוזיקה קלאסית המתנגנת כבר מאות שנים תוך שמירה על האווירה המיוחדת של מופעים מסוג זה.

הזמן עכשיו כרטיסים לקונצרט בלונדון >>

מוסיקה קלאסית בלונדון - בואו להאזין לקונצרט בלונדון

אולמות קונצרטים בלונדון

ממש כפי שהצגות בלונדון הן בעלות צביון ייחודי והן לא דומות להצגות אחרות ברחבי העולם, כך גם קונצרטים של מוזיקה קלאסית. בלונדון ישנם כאמור מספר מקומות בהם מועלים קונצרטים  ומופעי מוזיקה קלאסית. אחד המוסדות המרכזיים, הנחשב לאחד ממרכזי התרבות והאמנות החשובים באירופה בכלל הוא הסאות'בנק סנטר.

במרכז מפואר זה על גדתו הדרומית של נהר התמזה ישנם שלושה אולמות של קונצרטים ומופעים. החשוב בהם הוא ה- Royal Festival Hall אשר כבר המראה המפואר שלו מבחוץ מעורר את הרצון להכנס ולקחת חלק בהאזנה לקונצרט או מופע הנערכים בו. אולם הפסטיבל המלכותי מהווה בית למספר תזמורות, ביניהן התזמורת הפילהרמונית של לונדון.

בסאות'בנק סנטר נערכים גם פסטיבלי מוזיקה שונים. מרכז תרבות אחר הוא הברביקן שבצפון לונדון. גם בו נערכים קונצרטים רבים והמקום מהווה בית לתזמורת הסימפונית של לונדון. על הדרך ניתן להכנס לגלריית האמנות במקום בה מתקיימות תערוכות מעניינות.

בואו לבקר באופרה של לונדון

למעוניינים לצפות דווקא במופע אופרה מחכה בית האופרה המלכותית שבקובנט גרדן. המבנה הלבן והמפואר הנחשב לאחד המבנים היפים בלונדון מהווה הקדמה ראויה לעוצמתו של המופע. זה המקום לראות בו את האופרה המלכותית או הבלט המלכותי של אנגליה.

אולם מיוחד נוסף הוא רויאל אלברט הול בעל המבנה המעוגל המארח מגוון אירועים גם בתחום המוזיקה הקלאסית וגם בסגנונות אחרים כמו גם אירועי ספורט. בווסט אנד, בין הצגה אחת לאחרת ניתן להגיע לקונצרט בויגמור הול הידוע באקוסטיקה המעולה שלו.

הזמן עכשיו כרטיסים לקונצרט בלונדון >>

תגובות באתר: (0)
קטגוריות