לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

Cats

כתובת: , לונדון

ההצגה בעלת תשע הנשמות

ממש כפי שמייחסים לחתול תכונות אלוהיות, נראה שגם להצגה שגיבוריה הם חתולים ישנן כמה תכונות כאלה. ההצגה קאטס (Cats) רצה בלונדון משנת 1981. כבר 34 (כמעט 35) שנים רואים אנשים מלונדון ומכל העולם את ההצגה, כאשר עד לא מזמן היא רצה גם בברודווי ועשתה סיבובים ברחבי העולם, כולל בישראל.

כנראה שההצגה הזו קסומה, וכנראה שהשירים והריקודים אשר הם למעשה כל ההצגה ולא רק משובצים בתוכה הופכים אותה לחוויה רב חושית ואפילו חוויה על חושית.

בהצגה שירים מרהיבים שהפכו לכוכבים, להיטים לוהטים בזכות עצמם כמו “Memory” אותו שרה ברברה סטרייסנד. ההצגה יוצאת לקראת סוף דצמבר לסיבוב נוסף בווסט אנד בלונדון. אם עדיין לא זכיתם לראות את החתולים המדהימים הללו, טוסו (תרתי משמע) לראות אותם. ההצגה תרוץ במשך 12 שבועות.

להבטיח כרטיסים להצגה Cats במחיר הטוב ביותר לחצו כאן >>
 

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

מי עולה לשמים הלילה?

המחזמר המצליח והמדובר נכתב והולחן על ידי אנדרו לויד ובר. הוא מבוסס על ספר לילדים שנכתב עוד שנים לפני שהועלה המחזמר לראשונה. הספר נקרא: “Old possum’s book of practical cats”.

הספר נכתב על ידי טי. אס אליוט. הוא מספר על שבט של חתולי רחוב מתכנס בלילה מיוחד מדי שנה. בלילה הזה קובע ראש השבט מי יעלה מחדש לשמים ויזכה לחיים חדשים.

אולי תוכנה של ההצגה העוסק בנצחיותם של החתולים הופך גם אותה לנצחית, כזו שכבר דורות של אנשים התלהבו ממנה. במהלך ההצגה, תוך כדי שירים וריקודים, אנו מכירים לאט לאט את כל אחד מן החתולים ואת הסיפור שלו.

גם מי שלא רגיל להכיר את הדמויות ולעקוב אחר העלילה באמצעות שירים וריקודים, נשבה אט אט בקסמיהם ורואה איך עלילה שלמה מועברת אל הקהל בצורות תקשורת אחרות מלבד הדיבור הרגיל.

המוזיקה במהלך המחזמר היא מגוונת מאוד וכוללת סוגי מוזיקה שונים, החל ממוזיקה קלאסית ומוזיקת כנסיה ועד מוזיקת ג'אז ופופ והריקודים מרהיבים ומלאים צבע.

להצטרף ל- 50 מיליון איש בכל העולם

כן, המספרים הקשורים במחזמר קאטס הם בלתי נתפסים. עד כה ראו אותו 50 מיליון אנשים בכל רחבי העולם, הוא הוצג ב- 300 ערים ברחבי העולם ותורגם לעשר שפות. מלבד ההצגה האגדית אשר הצפיה בה היא חוויה בלתי נשכחת, עצם ההגעה לווסט אנד על כל התיאטראות שבו היא חוויה בפני עצמה.

התיאטראות שברובע ווסט אנד נחשבים, כמו התיאטראות של ברודווי לתיאטראות האיכותיים ביותר בעולם אשר רצות בהם הצגות לאורך שנים. לאחר ההצגה תוכלו לבלות באחד ממועדוני הלילה העמוסים והרבים שבאזור, לשבת באחד מבתי הקפה התוססים או לשוטט בין החנויות.

אולי בין חנות אחת לאחרת או בין בית קפה אחד לאחר תראו לפתע חבורה של חתולים מכונסים להם. יתכן כי התמזל מזלכם ותוכלו לראות את אחת מנשמות החתולים עולה השמימה...

להבטיח כרטיסים להצגה Cats במחיר הטוב ביותר לחצו כאן >>

המלצות על Cats:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות