לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

המשתה של ימי הביניים - משתה האבירים בלונדון

ערב קסום בתפאורה של תקופת האבירות והאצולה

המשתה של ימי הביניים של לונדון הוא בדיוק המקום להתנתק בו מן הכרך הסואן וההומה ולהכנס אל עולם אחר. רוצים להיות שרי החצר של מלך אנגליה בימי הביניים? או דווקא להיות אחד מאבירי הממלכה? המסעדה הלונדונית הייחודית The Medieval Banquet היא בדיוק המקום לבלות בו ערב שכולו מוזיקה עליזה בסגנון ימי הביניים, שירה, ריקודים, תלבושות, דו קרב חרבות, וכמובן, איך לא, הרבה אוכל המוגש בתוך קדרות של פעם בארבע מנות (בכל זאת, משתה מלכותי זה מחייב...) כשאתם ישובים לשולחנות ארוכים. חוויה שכל כולה קפיצה מהירה במנהרת הזמן הישר אל ימי הביניים מלאי התשוקה. (המסעדה נחשבת לאטרקציה מבוקשת מאוד ורצוי להזמין כרטיסים מראש)

הזמן עכשיו כרטיסים למשתה של ימי הביינים >>

מלצרים שחקנים בלבוש ימי הביינים
בתמונה : מלצרים שחקנים בלבוש ימי הביינים

להכנס אל תוך אולם האבירים

מיד כשתיכנסו אל מסעדת המשתה של ימי הביניים (The Medieval Banquet) תרגישו חלק ממסדר האבירים של המלך הנרי השמיני. המבנה העתיק בעל העמודים והקשתות המוצלבות בתקרה עם הנברשת במרכזו לוקחים אתכם מיד אל ימים אחרים.

מיקומו של המשתה של ימי הביניים על גדות התמזה וממש סמוך לגשר לונדון והטאואר מכניס עוד יותר אל תוך האווירה. עם הכניסה תראו את השולחנות הארוכים הנפרשים מקצה אחד של המסעדה עד לקצה השני, את שריוני וקסדות האבירים הכסופים התלויים זה לצד זה על קיר המסעדה. אתם תתפסו את מקומכם וממש כאן מתחילה החוויה להתעצם.

חיי חצר המלוכה בשלוש שעות

לאורך כל הארוחה תראו את החלק הטוב שבחיים בחצר המלוכה בתקופת ימי הביניים. המופע שהמוצג בפניכם לאורך כל זמן הבילוי במקום הוא שואו אמיתי השמור רק לחצר המלך: מופע ריקודים ססגוני עם שמלות נשף נפוחות של הרקדניות, ג'אגלינג וירטואוזי, דו קרב חרבות עם התלבושת המסורתית במלואה, מופעי אקרובטיקה מדהימים עם חישוקים, סרטים ושאר אביזרים שיותירו אתכם פעורי פה... עד שיגיע האוכל.

ולמשתה המלכותי...

כן, הארוחה נראית ממש כמו שדמיינתם. ארוחה עשירה הכוללת תבשילי קדרה מהבילים המגיעים לשולחן עם המלצרים הנראים לחלוטין מתקופה אחרת- מדהים מה שתלבושת ותסרוקות יכולות לעשות, לחמים בסלסלה, פירות צבעוניים וכמובן משקאות מלכותיים הכוללים יינות. הארוחה במשתה של ימי הביניים מחולקת לארבע מנות ונפרשת על כל הערב.

הזמן עכשיו כרטיסים למשתה של ימי הביינים >>

הארוחה במשתה האבירים שעל גדות התמזה היא חוויה בלתי נשכחת. כשתצאו מהמקום תרגישו שחזרתם אל המאה ה- 21 לאחר מסע ארוך אל זמן ומקום אחרים לגמרי.

שחקן מלצר לבוש בבגדי המלך הנרי השמיני
בתמונה : שחקן מלצר לבוש בבגדי המלך הנרי השמיני

תגובות באתר: (0)
קטגוריות