לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו

מוזיאון השעווה

מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו – חוויה בלתי נשכחת

גם כיום, מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו הוא המוזיאון המצליח ביותר מבין שלל מוזיאונים בלונדון המציעים את מרכולתם לתייר המטייל. מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו כבר מזמן חרג אל מקומות אחרים כמו פאריז ואמסטרדם ושמו ידוע לכל ילד ומבוגר בעולם.

מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו נוסד בשנת 1835 על ידי לא אחרת מאשר מאדאם טוסו בכבודה ובעצמה, שהייתה פסלת שעווה צרפתייה שהיגרה ללונדון. ב- 1884 עבר מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו למשכן חדש בדרך מרילברון ושם הוא שוכן עד היום.

אין הרבה מוזיאונים בלונדון היכולים להתגאות בשפע המוצגים והתערוכות הקיימות בחדריו כגון אלו של מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו. לצד פוליטיקאים מפורסמים כמו צ'רצ'יל, קנדי ואפילו שמעון פרס, ניתן למצוא שחקנים מפורסמים, ספורטאים וכל מי שהוא דמות ידועה בעולם.

הזמן כרטיסים מראש בהנחה - למוזיאון מדאם טוסו >>

מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו מכיל גם תערוכות קבועות כמו חדר האימה המפורסם שבו מפוסלות דמויות דמיוניות של מוצאים להורג על ידי הגיליוטינה או פושעים מפורסמים כמו ג'ק במרטש. מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו דואג גם להתעדכן ולחדש כל הזמן.

כיום, ניתן למצוא את בריטני ספירס ובראד פיט מחייכים אליכם מפינות המוזיאון יחד עם עוד מפורסמים. במידה ואתם מטיילים עם ילדים, סביר מאוד להניח שהם יעדיפו לוותר על מוזיאונים בלונדון אחרים, ולהגיע ישר אל מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו. רק תדאגו לכרטיסים מראש.

הזמן מלון מומלץ בלונדון - לחץ כאן >>
לעוד אטרקציות שוות בלונדון - הכן כרטיסים >>
להצגות הכי מבוקשות בלונדון - הזמן >>

כתובת :

Marylebone Rd, London NW1 5LR, United Kingdom

טלפון : 44-871-894-3000+

מחירון:

מבוגר : £ 30.00 ליש"ט
ילד : £ 25.80  ליש"ט
משפחתי : £ 108.00 ליש"ט

* רכישת כרטיסים דרך אתר האינטרנט של המוזיאון יכול להוזיל את המחיר עד 25%
* ניתן לרכוש כרטיסים משולבים למספר אטרקציות

דרכי הגעה:

רכבת תחתית : Baker Street
אוטובוסים מס' : 274, 159, 139, 113, 82, 74, 30, 27, 18, 13

האתר הרישמי של מוזיאון מאדאם טוסו בלונדון


View Larger Map

תגובות באתר: (1)
קטגוריות