לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

העין של לונדון - לצפות על העיר לונדון ממבט הציפור

העין של לונדון - לראות את לונדון ממבט הציפור

העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה

העין של לונדון (באנגלית: London Eye), אותו גלגל ענק מפורסם, מעניק לתייר המחפש אטרקציות בלונדון הזדמנות נפלאה לראות את העיר ממבט על. זהו הגלגל הענק הגדול ביותר שקיים, גלגל ענק שמתנשא לגובה של 135 מטרים בקירוב. העין של לונדון תוכננה על ידי שני אדריכלים מוכשרים: דיוויד מרקס וג'וליה אירוויז לרגל המילניום החדש, ביוזמת בריטיש איירוויס.

הידעת ! באמצעות בניית הגלגל הענק הזה עקפה לונדון את וינה, שנהנתה עד אז ממעמד של העיר בעלת גלגל הענק הגדול בעולם, אך מאז הקמתה של העין של לונדון נהנית לונדון ממעמד של עיר בעלת הגלגל הענק הגדול בעולם.

גלגל ענק, הכי גדול בעולם...

מחפשי אטרקציות בלונדון לא יתאכזבו מהחוויה. חוויה בת חצי שעה לערך המספקת תצפית נפלאה על לונדון ל- 800 איש בכל סיבוב. העין של לונדון כבר הפכה לשם דבר בעולם כולו ומהווה מקום אידיאלי להצעות נישואין ומפגשים בעלי ניחוח רומנטי. אז אם אתם רוצים להרגיש כמו פיטר פן ולו למשך זמן קצר – העין של לונדון היא ללא ספק הדבר בשבילכם.

העין של לונדון ממוקמת על הגדה הדרומית של נהר התמזה המפורסם ופועלת רצוף משעות הבוקר ועד לשעות הערב, בחורף מתשע בבוקר עד לשעה תשע בערב. בעונת הקיץ, מתשע בבוקר ועד עשר בלילה. שימו לב, כדאי מאוד לחוות את החוויה הזו בשעות הערב ומוטב להזמין כרטיסים מראש, אך גם אם לא הזמנת כרטיסים מראש, מומלץ מאוד להמתין לחוויה הייחודית הזו, גם אם התור נראה ארוך.

כרטיסים לעין של לונדון

ישנם מספר סוגי כרטיסים לעין של לונדון, הכרטיס הזול ביותר מוגבל לשעה מסויימת בלבד, כרטיס גמיש בשעות יעלה קצת יותר, אך על הכרטיסים שמקצרים את התור הארוך וגמישים בשעות תאלץ לשלם הרבה יותר, כך לדוגמא הכרטיס הסטנדרט מחירו למבוגר :  £19.20, הכרטיס שאינו מוגבל בשעות היום, מחירו למבוגר : £20.28 .

כרטיסים מוזלים לגלגל הענק, לסיורים מודרכים ואטרקציות נוספות ניתן לרכוש שירות דרך אתר האינטרנט, כך תוכל לחסוך כסף ולהבטיח לעצמך מקום בגלגל.

להזמנת כרטיסים לעין של לונדון

שעות פעילות :

מתאריך 1 לינואר עד 28 למרץ החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 20:30 בלילה.

מתאריך 29 למרץ עד 14 לאפריל החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 21:30 בלילה.

מתאריך 15 לאפריל עד 27 ליוני החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בלילה.

מתאריך 28 ליוני עד 31 לאוגוסט החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 21:30 בלילה.

מתאריך 1 לספטמבר עד 30 לדצמבר החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 20:30 בלילה.

בתאריך 24 לדצמבר החל משעה : 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:30 בערב

בתאריך 31 לדצמבר החל משעה : 10:00 בבוקר ועד לשעה 15:00 בצהרים

 


View Larger Map

תגובות באתר: (0)
קטגוריות