לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

כדורגל בלונדון

כדורגל בלונדון

כדורגל בלונדון – לשאוג עם המקומיים

בניגוד לסוגים אחרים של ספורט בלונדון, כדורגל איננו מקושר לחברה הגבוהה אלא להפך, כדורגל בלונדון הוא ספורט להמונים. זו הסיבה בעטיה כדורגל הוא תופעה של ממש בלונדון, אין עוד ענף ספורט בלונדון שמצליח להביא מדי שבוע מאות אלפי אוהדים לאיצטדיונים השונים, לצבוע עצמם בצבעי קבוצותיהם ולפרוק כל עול באמצעות עידוד אינטנסיבי של קבוצתם.

לחצו כאן למציאת כרטיסים זמינים למשחקי כדורגל בלונדון >>

ואכן, קבוצות כדורגל רבות קיימות בלונדון – ארסנל, טוטנהאם, צ'לסי ועוד עשרות קבוצות, חלקן שייכות לליגות מקומיות, חלקן לליגות אירופאיות וחלקן בליגות בין-לאומיות. לכל אחת מאותן קבוצות כדורגל מאות אלפי אוהדים נלהבים אשר ממלאים את האיצטדיונים הרבים שבעיר (בניהם הידוע מכולם הוא ככל הנראה וומבלי) בימי משחק, או מתכנסים כולם בפאב השכונתי לשם צפיה משותפת וקולנית.

כדורגל בלונדון – עניין של תרבות

תרבות הכדורגל המפותחת שקיימת בלונדון הפכה עם השנים למוקד עניין תיירותי בפני עצמו. מומלץ ביותר אפוא לנסות בעת ביקור בלונדון ללכת למשחק כדורגל יחד עם המקומיים, או לכל הפחות להצטרף אליהם לפאב השכונתי בעת משחק. גם אם אינכם חובבים גדולים של ספורט או כדורגל, ההתרגשות הגדולה של האוהדים מדבקת, ואתם עשויים למצוא את עצמכם שואגים בקולי קולות, מתחבקים עם הזר שלצידכם ומעודדים קבוצה שעד עתה לא ידעתם על קיומה.

לחצו כאן למציאת כרטיסים זמינים למשחקי כדורגל בלונדון >>

במפתיע או שלא, חוויה שכזו עשויה להיות נקודת השיא של הטיול שלכם בלונדון, זאת מאחר ודווקא באמצעות ספורט בלונדון, וכדורגל בפרט, ניתן באמת להתחבר למקומיים, ולא רק ללמוד עליהם מרחוק באמצעות ביקור במוזיאון...

תגובות באתר: (0)
קטגוריות