לונדון עיר ללא הפסקה טריוואגו - השוואת מחירים הופעות בלונדון מגדל המלכה אליזבט - ביג בן כרטיסי ספורט העין של לונדון – להביט על לונדון מלמעלה גשר מצודת לונדון - טאואר ברידג' נהר התמז'ה החלפת משמר המלכה - ארמון בקינגהם

האקווריום של לונדון - חוויה מדהימה לכל גיל

עולם המים של לונדון

מחפשי אטרקציות בלונדון בוודאי יתפלאו לשמוע כי ממתינה להם חוויה בלתי רגילה במקום לא שיגרתי - האקווריום של לונדון. האקווריום של לונדון נמצא מרחק הליכה מתחנת ווטרלו ומהביג בן המפורסם, וממוקם מתחת לגלגל הענק הלונדוני. כך שאם אתם מחפשים אטרקציות בלונדון ואתם בחופשה עם הילדים, ביקור באקווריום הוא בבחינת- Must !

הזמן כרטיסים בהנחה לעולם הים של לונדון >>
 

עולם הים של לונדון - חוויה שאסור לפספס בלונדון

לאיתור מלון מומלץ בלונדון - לחץ כאן >>
לעוד אטרקציות שוות בלונדון - הכן כרטיסים >>
להצגות הכי מבוקשות בלונדון - הזמן >>

האקווריום של לונדון נמצא בידיים פרטיות ומציג לראווה מבחר עצום של חיות מים. בעלי המקום עשו מאמצים להביא אל האקווריום מינים וסוגים של חיות החיות במים שניתן לראותם באוקיינוסים, נהרות טבעיים ואגמים. כולם שטים ב-2 מיליון ליטר מים.

האקווריום של לונדון מעניק הזדמנות נפלאה לחזות בכרישים גדולים ממש כמו בדגיגים קטנים וכן בצמחי מים מרתקים. הסיור בו כולל הסברים באנגלית, אם תחפצו ללבוש זוג אוזניות במהלך השיטוט. במהלך הביקור תוכלו לראות דגי פירנה, דגי ליצן, לובסטרים, סרטנים, סוסוני ים, יערות גשם, צוללן במפגן מרהיב, אלמוגים, אך גולת הכותרת היא ללא ספק פינת הליטוף של האקווריום של לונדון.

בפינה זו ניתנת האפשרות לקהל הרחב ללטף חתולי ים ודגיגים ובמקרים רבים אף ניתן להאכילם ובתום הביקור תוכלו לרכוש מיני מזכרות.

חשוב לציין כי האקווריום של לונדון ממומן על ידי נשיונאל ג'יאוגרפיק והגישה אליו נוחה ונגישה. האקווריום של לונדון פתוח מדי יום בין השעות 10:00 בבוקר ל- 18:00 בערב, ואילו בימים ראשון ושבת עד השעה 19:00.

כתובת :

SEA LIFE London Aquarium
 County Hall Westminster Bridge Road
London SE1 7PB

טלפון: 44-0-871-663-1678+

שעות פעילות:

ימים שני עד ראשון החל מ - 10:00 עד 19:00 (כניסה אחרונה עד שעה 18:00)

האקווריום של לונדון סגור בחג המולד.

מחירון:

הזמן כרטיסים בהנחה לעולם הים של לונדון >>

מבוגרים (מעל גיל 15) - 23.50 ליש"ט
ילדים (3-14) - 16.95 ליש"ט
ילדים עד גיל 3 - חינם 

האתר הרשמי של האקווריום של לונדון


View Larger Map

תגובות באתר: (3)
קטגוריות