חינם עם ילדים בלונדון

אטרקציות חינם עם הילדים בלונדון

לונדון היא עיר נפלאה ומרתקת גם עבור ילדים. היא מספקת מגוון רחב של אטרקציות ומוקדי עניין לכל גיל ובכל תחום. יש בה שילוב מדהים של כל הקשור בתרבות: אמנות, מוזיקה, תיאטרון, קולנוע ואופנה.

בלונדון ישנם פארקים ירוקים ורחבי ידיים המספקים ניתוק מאפרוריות העיר מהווים מקום בילוי נהדר למקומיים וגם לתיירים. עבור ילדים בילוי בפארק שבו אגמים, צמחיה רבה, ברווזים וציפורים הוא בילוי נפלא. יתרה מזאת, בלונדון ניתן למצוא לא מעט אטרקציות לילדים שהן חינמיות. הבאנו לכם כמה מהן:
 

חינם עם ילדים בלונדון

מוזיאון המדע הלאומי

מוזיאון המדע הלאומי בלונדון (Science Museum London) הוא מוזיאון גדול ומרתק. מוזיאון המדע מתפרש על פני חמש קומות, כל קומה עוסקת בענף מדע אחר, בין היתר: תחבורה יבשתית ואווירית, חקר החלל, רפואה ומדע. כל מוצג במוזיאון מומחש בעזרת מייצגים, הדרכות והדגמות והביקור בו מסקרן, חווייתי ומרחיב אופקים.

חדש במוזיאון המדע : מוזיאון השעונים

מוזיאון השעונים (The Clockmakers Museum) עבר למשכנו החדש במוזיאון המדע וכולם מוזמנים להתרשם ולגלות עניין באוסף השעונים הנמצא בו. שעונים מעניינים ומיוחדים מסוגים שונים החל מהמאה ה- 17 ועד ימינו. (עד לפני כמה שנים מוזיאון השעונים התפרש על פני אולם אחד בספריה שבמתחם הגילדהול).

למידע מורחב על מוזיאון המדע הלאומי

שוק קובנט גארדן

שוק קובנט גארדן לונדון (Covent Garden Market) הוא אחד משווקיה המקורים הבולטים ביותר בלונדון אם לא המרכזי שבהם. סחורה כמו צעצועי עץ, בובות וגם חפצי אמנות בוודאי תעניין גם את הילדים. בנוסף ישעשעו את הילדים במהלך השיטוט גם ליצנים, בובות אנושית ומופעי תיאטרון רחוב מאולתרים.

למידע מורחב על שוק קובנט גארדן

מוזיאון הילדות

מוזיאון הילדות בלונדון (V&A Museum of Childhood) הוא מקום נפלא בו ילדיכם וגם אתם תשוטטו עם הרבה מאוד עניין. במקום ישנם צעצועים מכל התקופות: בתי בובות, בובות מסוגים שונים, תערוכות הממחישות את חיי הילדים בעבר. במוזיאון הילדות ישנם שלושה אגפים: צעצועים נעים, צעצועים מפתחי דמיון והילדות עצמה באופן כללי.

מוזיאון חיל האוויר המלכותי

מוזיאון חיל האוויר המלכותי (Royal Air Force Museum) עוסק בהתפתחות התעופה עם דגש על חיל האוויר הבריטי. במוזיאון חיל האוויר של לונדון מוצגים מעל 100 דגמי מטוסים, משחקים והמחשות דרכם תוכלו ללמוד אודות התעופה האווירית. במוזיאון ישנו גם סימולטור טיסה בו אפשר להתנסות.

מוזיאון הבנק של אנגליה

על פניו- מה לילדים ולבנק, אך ילדים, כפי שיודעים בעלי הניסיון מתעניינים בכסף מגיל מאוד צעיר ולא מבינים למה הנייר הזה שווה כ"כ הרבה. במוזיאון הבנק של אנגליה (Bank of England Museum) ילדיכם יוכלו לקבל הסברים ולהתנסות בפעילויות ממחישות המדגימות כיצד מיוצר הכסף, לנסות להרים מטיל זהב ולהשתתף בפעילויות ידידותיות אחרות. דרך נחמדה לעזור להם להבין מהו הדבר שכולם מדברים עליו...

למידע מורחב על מוזיאון הבנק של אנגליה

מוזיאון הטבע של לונדון

מוזיאון הטבע של לונדון (Natural History Museum) עוסק בנושא הטבע בהיבטים רבים ושונים. יש בו ארבעה מסלולים המסומנים צבעים שונים על פי תחומים. ניתן לראות בו בין היתר אוסף ענק של דינוזאורים, אוסף גדול של סלעים, מינרלים ואבני חן, אגף הקשור באקולוגיה וביולוגיה של האדם ועוד.

למידע מורחב על מוזיאון הטבע

מוזיאון הורנימן

במוזיאון הורנימן (Natural History Museum) מוצגים מספר אוספים הממחישים את אורח חייהם של האנגלים בראי ההיסטוריה. במוזיאון תלמדו כיצד התלבשו ובילו האנגלים. כמו גם, תמצאו אוספי מאובנים, צמחים וגם כלי נגינה שונים. הילדים בוודאי יגלו עניין בחיים של פעם המוצגים בפרטים הקטנים. גולת הכותרת של המוזיאון היא הגנים הגדולים המקיפים אותו אשר כוללים גם גן חיות קטן.

למידע מורחב על מוזיאון הורנימן

ארמון בקינגהאם וטקס החלפת משמר המלכה

ארמון בקינגהאם המפורסם יביא את ילדיכם להתהלך במקום הקרוב ביותר לסיפור אגדה שהם יכלו לדמיין. הן ארמון המלכה מלא הפאר והן צפיה בטקס החלפת משמר המלכה בארמון בקינגהם (changing of the guards in buckingham palace) הלבושים במדיהם המיוחדים יהיו ללא ספק חוויה מיוחדת עבורם.

למידע מורחב על טקס החלפת משמר המלכה

הקריסטל- מרכז לקידום ערים בנות קיימא ברציף רויאל ויקטוריה

אין ספק שתחום האקלוגיה ואיכות הסביבה הוא חלק בלתי נפרד מחיי כולנו. הקריסטל לונדון (The Crystal London) ברציף רויאל ויקטוריה מתמקד בנושא החיים העירוניים, זיהום אוויר, התרבות של המאה 21 וההשפעות על חיינו. בעזרת אמצעים אינטראקטיבים שונים כמו מסכי מגע, סרטים, הדגמות והפעלות תוכלו לקחת חלק בתערוכה מסקרנת שמעבירה את המסר בצורה טובה ביותר ומרתקת.

מרכז הבידור ה- O2

מרכז הבידור ה- O2 (O2 London) נבנה במקור ככיפת המילניום. במקום ישנה שדרת הבידור אליה הכניסה היא חינם ובה מסעדות, מופעים ואטרקציות נוספות ללא תשלום. במקום נמצא גם הסטודיו של חברת Sky בו אפשר לבקר ללא תשלום. המופעים עצמם באולמות השונים כרוכים לרוב בתשלום כלשהו אך הביקור הכללי גם הוא חוויה.

בילוי בפארקים השונים

החל מההייד פארק המפורסם, דרך פארק ריצ'מונד וכלה בגרין פארק- בלונדון פארקים רחבי ידיים בהם אפשר לבלות בקלות כמה ימים ללא צורך בכל אטרקציה אחרת.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך