ריפליס תאמינו או לא - Ripleys London

אטרקציה מספר אחת בכיכר פיקדילי

מוזיאון ריפלי'ס תאמינו או לא, נחשב לאטרקציה מספר אחת בכיכר פיקדילי שבלונדון. מוזיאון ריפלי'ס תאמינו או לא (!Ripley's Believe It or Not)  הוא מוזיאון ענק הפרוש על פני חמש קומות שכל אחת מהן מוטרפת יותר מהשניה. ריפליס לונדון, זה המקום לראות ריכוז עצום של מוצגים שתמצמצו טוב טוב בעיניים בכדי להאמין שהם באמת שם ובאמת קיימים.

עדכון לחודש אוקטובר 2017:
מוזיאון ריפלי'ס סגור כעת ועובר למשכנו החדש - יפתח בחודשים הקרובים !

המכונית הקטנה בעולם, גפרור באורך של 4 מ' ועוד הרבה מאוד הפתעות מחכות לכם במבנה הענק הניצב בכיכר הכי נחשבת בלונדון - כיכר פיקדילי. רק להכנס אל תוך המבנה ולהתחיל להסחף בין המוצגים, הקומות ושלל האטרקציות שמחכות לכם באטרקציה שמשגעת את לונדון - ריפלי'ס תאמינו או לא !

ריפלי תאמינו או לא - אטרקציה מספר אחת בכיכר פיקדילי

לילה מוטרף במוזיאון ריפליס תאמינו או לא

ככה בדיוק תרגישו מכל החוויות המשונות שיטריפו לכם את כל החושים. מוזיאון ריפלי תאמינו או לא בלונדון, הוא אחד מתוך רשת עולמית של מוזיאונים שהתחילה בכלל מטור מצויר בעיתון של אדם לא שגרתי בשם רוברט לירוי ריפלי. הטור הפך לתאגיד המתמחה באיסוף פריטים לא שגרתיים (מאוד לא שגרתיים).

רוצים לראות את גשר לונדון העשוי גפרורים? דיוקן של מריה המורכב מבולים? חתיכת מטאוריט? את כל אלה תמצאו במוזיאון הפרוע הזה אשר בו ניתן לראות הכל מהכל - מוצגים שונים מכל התחומים: אמנות, זואולוגיה, היסטוריה וארכיאולוגיה. המשותף לכולם הוא היותם יוצאי דופן, חריגים וכאלה שתצבטו את עצמכם כדי להאמין שזהו אכן הדבר שאתם רואים מולכם.

סוודר של מרלין מונרו, פוחלץ של פרה בת חמש רגליים, בירה מלפני 5000 שנה. לכו עם הדמיון הפרוע שלכם למקומות הרחוקים ביותר, כנראה שבאחד ממוזיאוני ריפלי ברחבי העולם תמצאו את מה שאתם מחפשים...

מסלולים משוגעים ברחבי המוזיאון

מוזיאון ריפליס תאמינו או לא מציג לפניכם מוצגים מוזרים שקשה להאמין כי הם אמיתיים. הוא יגרום לכם לאתגר את עצמכם ולא להאמין כי הצלחתם לעבור באחד המסלולים הפראיים שהוא מעמיד לפניכם. מירוץ הלייזר של ריפלי יגרום לכם לקפוץ, לזחול, לרוץ ולקבל נקודות על מחסומים שתעברו במירוץ הייחודי הזה.

במבוך המראות של ריפלי תוכלו ללכת לאיבוד, להרגיש כאילו אתם הולכים בתוך אינסוף, ללכת קדימה, אחורה, לצדדים עד שבסוף תמצאו את דרככם אל מחוץ למבוך המטורף. החור השחור הוא מנהרה הגורמת לכם לחוש בתוך מערבולת, להרגיש שביל פתלתל וחמקמק מתחת לרגלים שמופיע ונעלם.

אין ספק שכל החושים צריכים לעבוד חזק במיוחד בכדי להתגבר על האשליות האופטיות.

שעות פעילות :

מוזיאון ריפל'ס פתוח מידי יום החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 12:00 בלילה (כניסה אחרונה עד 22:30)

 

כתבות שאולי יעניינו אותך