העין של לונדון - לונדון איי

לצפות על העיר לונדון ממבט הציפור 

העין של לונדון (London Eye), אותו גלגל ענק מפורסם, שמעניק לתייר המחפש אטרקציות בלונדון הזדמנות נפלאה לראות את העיר ממבט הציפור. לונדון איי כיכב במשך שנים רבות כגלגל ענק הגדול ביותר בעולם (כיום כבר לא). הגלגל מתנשא לגובה של 135 מטרים בקירוב והוא תוכנן על ידי שני אדריכלים מוכשרים: דיוויד מרקס וג'וליה אירוויז לרגל חגיגות המילניום של לונדון וביוזמת בריטיש איירוויס. כיום את לונדון איי מפעילה חברת המשקאות קוקה קולה.

להזמנת כרטיסים לעין של לונדון >>

הנוף מהעין של לונדון

כל לונדון בסיבוב אחד

מחפשי אטרקציות בלונדון לא יתאכזבו מהחוויה שהגלגל הענק לונדון איי מציע. חוויה בת חצי שעה לערך המספקת תצפית נפלאה על לונדון ל- 800 איש בכל סיבוב. העין של לונדון כבר הפך לשם דבר בעולם כולו ומהווה מקום אידיאלי להצעות נישואין ומפגשים בעלי ניחוח רומנטי. אז אם אתם רוצים להרגיש כמו פיטר פן ולו למשך זמן קצר, לונדון איי הוא ללא ספק הדבר בשבילכם.

לונדון איי ממוקם על הגדה הדרומית של נהר התמזה המפורסם ופועל רצוף משעות הבוקר ועד לשעות הערב. שימו לב, כדאי מאוד לחוות את החוויה הזו בשעות הערב ומוטב להזמין כרטיסים מראש !

כרטיסים לעין של לונדון

לונדון איי הוא אחד האטרקציות המבוקשות ביותר בלונדון, וכך גם התור בהתאם. הכניסה ללונדון איי הוא בעל תור ארוך אך ללא ספק ההמתנה שווה את החוויה. ישנם מספר סוגי כרטיסים לעין של לונדון, הכרטיס הזול ביותר מוגבל לשעה מסויימת בלבד, כרטיס גמיש בשעות יעלה קצת יותר, כרטיסים המאפשרים כניסה לגלגל הענק מבלי לעמוד בתור, אולם יעלו מעט יותר משאר הכרטיסים אך כרטיס ללונדון איי המאפשר לעקוף את התור יחסוך לכם זמן רב ויקר בטיול שלכם.

להזמנת כרטיסים לעין של לונדון >>

היסטוריה של גלגלים ענקים

הידעת ! בניית הגלגל הענק "לונדון איי" היתה נקודת מפנה היסטורית. הגלגל הענק של לונדון לקח את התואר הגלגל הענק הגדול ביותר בעולם מוינה. במשך עשרות שנים נהנתה וינה מהמעמד של העיר בעלת גלגל הענק הגדול בעולם בזכות הרייזנראד המפורסם.

אך בשנת 2006 לונדון איי לקח את התואר הגלגל ענק הגדול ביותר בעולם. אבל לא לזמן רב כי מאז הקמתו של הלונדון איי נבנו מספר גלגלי ענק ברחבי העולם שעקפו את הגודל העצום של העין של לונדון.

העין של לונדון מנקודת מבט של נהר התמזה

 

כתבות שאולי יעניינו אותך