סיור ברכב אמפיבי - Amphibious Tours

טיולי ברווז בלונדון : London Duck Tours

יש הרבה דרכים לראות את לונדון.. אבל לעשות סיור ברכב אמפיבי שצורתו מזכירה ברווז ושהופך לאחר מכן להיות סירה? סביר להניח שלא תמצאו הרבה דרכים מקוריות יותר לחקור את העיר. הסיור ברכב אמפיבי (Amphibious Tours) שמופעל על ידי חברת טיולי ברווז בלונדון (London Duck Tours), הוא יופי של אטרקציה שמתאימה למבוגרים וילדים גם יחד.

האטרקציה תהיה סגורה עד להודעה חדשה !!!

London Duck Tours

מהסיורים המהנים ביותר בלונדון

הסיורים ברכב אמפיבי של חברת טיולי ברווז בלונדון - London Duck Tours מתאימים למי שרוצה לראות את המיטב שיש ללונדון להציע, אבל עם "טוויסט" מעניין שתורם לחוויה. זה מתחיל עם סיור ברכב הצהוב-כחול ברחובות העיר, רכב שלמעשה הוא בעל חשיבות היסטורית: 21,000 רכבים דוגמת אלה פותחו ב-1941 במטרה להעביר אספקה מספינות לצבא הבריטי אשר בחופי נורמנדי. העובדה שהרכב הזה יכול לשוטט ברחובות לונדון, כאן ועכשיו, תורמת לקסם של החוויה ומוסיפה מימד של נוסטלגיה.

לראות את האתרים המובילים של לונדון מכל זווית

הסיור ברכב נמשך כארבעים וחמש דקות ומקיף רבים מהאתרים המובילים בהווה של לונדון. במהלכו רואים כמה ממוקדי העניין החשובים של העיר: זה הזמן להגיד שלום לאתרים כמו בנייני הפרלמנט, הביג בן, ארמון בקינגהאם, כנסיית ווסטמינסטר, כיכר טראפלגר, מוזיאון הטייט ורחוב דאונינג המפורסם בשל מגורי ראש ממשלת בריטניה הנמצאים בו. כל הסיור מועבר על ידי מדריך אנגלי, שיחשוף אתכם לכל מה שחשוב לדעת על האתרים שמבקרים בהם ועל לונדון כמכלול.

מסיור בעיר לשייט על התמזה

לאחר שמשלימים את הסיור ברכב ההנאה ממשיכה ולוקחת צורה חדשה: פתאום, ממש על גדותיו של נהר התמזה, הרכב משנה את צורתו כאילו היה חלק מהקאסט של סרטי הרובוטריקים. הוא הופך לסירה, היוצאת לשייט בין כחצי שעה בנהר התמזה. במהלך השייט ניתן לשמוע הסברים נוספים ולראות את חלק מאתרי החובה של לונדון, בזווית ייחודית שמחמיאה להם לא פחות מאשר הזוויות ה"מסורתיות" של דרך היבשה.

אז.. איך יוצאים לסיור?

הסיורים של London Duck Tours נערכים מדי יום, החל מהשעה 10:30 ועד השעה 17:00, כאשר סיור יוצא אחת לחצי שעה. נקודת המפגש והעלייה על ה"ברווז" היא בין Jubilee Gardens ו-Southbank Centre, מרחק ממש לא גדול מנהר התמזה וממוקדי העניין הסמוכים לו (גלגל הענק London Eye  לדוגמא). מומלץ מאד לשריין מקום מראש ולהזמין כרטיס דרך האתר הזה.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך