ונציה הקטנה - Little Venice

שכונת ציורית - פנינה לונדונית

ונציה הקטנה היא בריכת מים (מהן מעגן בצורת משולש) בצומת שבין תעלת ריג'נט ותעלת גרנד יוניון. ונציה הקטנה (Little Venice) נחשבת לפנינה לונדונית, שכונה ציורית באחד האזורים היוקרתיים בלונדון שהפכה לאזור בילויים ורומנטיקה. בונציה הקטנה תוכלו לצאת לשייט חווייתי, לטייל לאורך התעלות. כמו גם, לשבת בבתי קפה בוטיק, פאבים, מסעדות טובות ולהנות משקט ושלווה.

ונציה הקטנה של לונדון

להנות בונציה הקטנה

ביקור בונציה הקטנה היא חוויה ייחודית ומהנה, באזור מגוון פעילויות החל מטיול רגלי לאורך תעלת ריג'נט ועד לאזור דוקלנדס במהלך הטיול תעברו ברובע קמדן טאון, גן החיות של לונדון וכן תוכלו להתרשם מרחובות יוקרתיים, בתי סירה בהם מתגוררים אנשים ולהנות מהשקט והפסטורליות.

אפשרות נוספת היא לקחת שייט לאורך התעלות. ישנם מספר אופציות. האחת שייט מעגלי (מתחיל ומסתיים באותה הנקודה). השנייה שייט מוונציה הקטנה ועד לאזור שוק קמדן (שייט שאורך כ- 50 דקות). אפשרות אחרת היא לשבת באחד מבתי הקפה הנחמדים, מסעדות השף ולהנות מהאווירה המיוחדת של ונציה הקטנה.

ונציה הקטנה - רקע

ונציה הקטנה נחנכה בשנת 1820 אז שימשה כצומת חשובה בנתיבי הסחר של לונדון. דרך ונציה הקטנה ותעלות המים העבירו סחורות אל כל רחבי לונדון. מסופר כי שמה של ונציה הקטנה הוענק לה על ידי המשורר רוברט בראונינג. השכונה נמצאת מצפון לפדינגטון במרחק הליכה קצר מריג'נט פארק, גן החיות של לונדון ומרובע קמדן.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך