X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון מלון כשר מלון כשר הזמן שאטל הזמן שאטל הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה הצגות בלונדון הצגות בלונדון הופעות בלונדון הופעות בלונדון כדורגל בלונדון כדורגל בלונדון
 

תקשורת בלונדון

שימוש בטלפון נייד בלונדון - זמינות בכול מקום בכול עת

בעשור האחרון אנו עדים לתפנית משמעותית בכל הקשור לתחום תקשורת בלונדון ובשאר רחבי הגלובוס, אם פעם היינו צריכים לחייג למרכזיה הבינלאומית שתקשר אותנו עם מדינת ישראל, הרי שבימינו הכול הפך להיות פשוט, לוקחים טלפון נייד לחו"ל, כולם יכולים להתקשר אלינו, אנחנו יכולים להתקשר לכולם, לשלוח הודעות אס.אם.אס, דואר אלקטרוני, לשתף ב"פייסבוק", "ווטצאפ", להתעדכן בחדשות, לקבל מידע בעברית דרך רשת האינטרנט, לכתוב, לשאול , הכול בזמן אמת, וואו פשוט שיגעון.

שמדברים על תקשורת באנגליה ישנם מספר דברים חשובים שיש לזכור :

א. הקידומת הבינלאומית של אנגליה היא : 44+

ב. הקידומת של העיר לונדון היא  : 0207 או 0208.

ג. סיומת אתרי אינטרנט בבריטניה היא : co.uk.

כאשר אנו מחייגים בתוך לונדון אין צורך להשתמש בקידומת אלא אם כן, מדברים מאזור אחר, כאשר מחייגים מישראל או מכל מקום מחוץ לבריטניה יש לחייג תחילה את הקידומת הבינלאומית ולאחריה את הקידומת של לונדון ללא האפס הראשון לדוגמה : 43-207+.

טלפון סלולרי - לוקחים טלפון נייד לחו"ל

הטלפון הסלולרי הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, חברות הסלולר דואגות לצייד אותנו במכשירים מתוחכמים בהם ניתן להאזין למוסיקה, לראות טלוויזיה, לנהל יומן פגישות, לצלם תמונות, לשחק, לשלוח ולקבל הודעות כתובות וכמובן ..... לנסוע עם טלפון נייד לחו"ל ולשמור על קשר עם המשפחה והחברים.

היום כמעט כולנו נוסעים עם טלפון נייד לחו"ל, אבל צריך לשים לב - התעריפים משתנים בין מדינה למדינה, קיים גם הבדל בין המחיר של שיחה נכנסת ושיחה יוצאת, תעריף שונה קיים גם להודעות אס.אם.אס וגלישה באינטרנט.

לכן, מומלץ שתבדקו את כל הפרטים לפני שאתם לוקחים טלפון נייד לחו"ל, להצטרף לחבילה מיוחדת לחו"ל ולוודא שלא תחכה לכם הפתעה לא נעימה שתחזרו בחזרה מהחופשה !

לרכוש סים מקומי

אנו ממליצים לקחת טלפון נייד לחו"ל ושם לרכוש כרטיס "סים" (sim card) עם מספר זר, כמו "טוקמן" שנהוג בארץ, כך תוכלו לשלוט בהוצאה של טלפון נייד בחו"ל - ובעיקר לא תחוייבו בגין שיחות נכנסות (לפני הטיסה דאגו לבדוק כי הטלפון שברשותכם תומך גם בכרטיס סיים זר).

רכישת כרטיס סים (Sim Card) בחו"ל מעניקה לנו יתרונות רבים:

א. משתמשים בטלפון הנייד שלנו, אותו אנו יודעים לתפעל עם כל הזיכרונות והטלפונים.

ב. רק אנשים שקיבלו מאיתנו את המספר החדש יכולים להתקשר אלינו.

ג. לא נשלם עבור שיחות נכנסות.

ד. נקבל תעריף מוזל על שיחות בתוך אנגליה.

שימוש באינטרנט

חיבור לרשת האינטרנט הפכה לחובה בזמן החופשה בחו"ל. בעזרת האינטרנט תוכלו להתחבר לאפליקציות כמו ווטסאפ, וויז, מפות ואתרי אינטרנט מהם תוכלו לקבל מידע און-ליין.

במידה ורכשתם חבילת שיחות לחו"ל, וודאו כמה מגה בייט גלישה יש לכם ושימו לב שבמלון, מסעדות ובתי קפה תוכלו להשתמש ברשת ווי פיי מקומית

תקשורת ואינטרנט - לשלב ביזנס ופלז'אר

אלה העוסקים בתחום יזמות עסקית בהם המחשב הוא כלי עבודה עיקרי, תקשורת ואינטרנט יסיעו לשלב ביזנס ופלאז'ר.

בתור עצמאי לא צריך לבקש רשות מהבוס לצאת לחופשה, פשוט לוקחים מחשב נייד וטסים לחו"ל, מקציבים שעתיים שלוש ביום לענות לדואר אלקטרוני ולטפל בדברים דחופים, הרי גם זה סוג של חוויה יוצאת דופן, לא כל יום יוצא לנו לעבוד שבחוץ הנוף, האנשים והאווירה שונים לחלוטין. אז למה אתם מחכים... קחו מחשב נישא וצאו לטייל ברחבי אנגליה

אינטרנט קפה באירופה - נפגשים עם כוס קפה ברשת

עד לפני חמש שנים קפה אינטרנט היה דרך נהדרת לתקשר עם המשפחה והחברים. היום זה קצת "פסה" ומספרם של בתי קפה אינטרנט ברחבי העולם הולך ופוחת. יחד עם זאת זה יהיה נחמד להשאיר ולהיזכר במה שכתבנו לכם כאן רק בשנת 2012 והינה עתה זה כבר פחות רלוונטי.

"...השעה 7 בבוקר בישראל, מצויד במחשב נישא, קטן, ומצלמת אינטרנט זעירה, יושב בעיר לונדון על כוס קפה של הבוקר, במקום שנקרא גם "קפה אינטרנט" ומתקשר ב"סקייפ" להעיר את הילדים, לדבר ולראות אותם לפני שהם הולכים לבית ספר. עד לפני שני עשורים זאת יכלה להיות סצנה מסרט בדיוני הוליוודי מצליח מאוד, היום זאת המציאות, ברחבי העולם ניתן למצוא אלפי בתי קפה שמעניקים שרותי אינטרנט, הידועים גם בכינוי  "אינטרנט קפה".

האמת שלא חייבים להגיע עם מחשב נישא לבית הקפה, ברוב בתי הקפה ישנם מחשבים ליד השולחנות מהם נוכל לגלוש לכל מקום בעולם, לצטט, לקרוא דואר אלקטרוני ולדבר בתוכנות כמו "סקייפ". השימוש ברשת האינטרנט מתוך קפה אינטרנט יכול לחסוך לנו כסף רב שמדובר בתקשורת באנגליה, כאשר כולנו מחוברים רוב שעות היום במחשב נוכל להיכנס לכל קפה אינטרנט לדבר עם החברים, המשפחה, הילדים וכל זאת בעלות של כוס קפה... "

 

כתבות שאולי יעניינו אותך